ÁLLÁSLEHETŐSÉGEK

Egy jó döntés Neked – és Nekünk!

Var Bau 8000 Kft.  fő profilja a gépi vakolás és estrichbeton készítés, emellett generál kivitelezéssel, állvány bérbeadással is foglalkozunk.  Cégünk folyamatos fejlődést és növekedést produkál, így annak ellenére, hogy a társaságunk szinte minden építőipari szakmában saját szakember gárdával rendelkezik, az ő szakmai tudásuk, tapasztalatuk a nagyobb volumenű munkák esetén, alvállalkozókkal kerül kiegészítésre.

Ezért is fontos számunkra, hogy a további fejlődés érdekében növeljük csapatunk létszámát, illetve hogy egy innovatív, és dinamikus csapat dolgozzon együtt.

“Nincs nagyobb boldogság annál, mint amikor az ember tudja, hogy jóbarátokkal dolgozik együtt.”

Amennyiben te is szeretnél részese lenni egy jó hangulatú, magas színvonalon működő cég sikereinek és élvezettel végzed a munkád akkor ne habozz, jelentkezz

Jelenleg aktuális állásajánlataink:

Projekt vezető

Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatunkhoz keressük új kollegánkat, azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • épületek kivitelezési munkáinak szervezése, szakmai irányítása,
  • a kivitelezés minőségének, technológiai követelményeinek ellenőrzése,
  • kapcsolattartás megrendelőkkel,
  • alvállalkozói szerződések előkészítése,
  • megrendelői és alvállalkozói kooperációk vezetése,
  • alvállalkozói versenyeztetések lebonyolítása,
  • szerződések betartása, betartatása,
  • projektjelentések készítése

Elvárások

  • döntésképes személyiség, önálló munkavégzés,
  • rugalmasság, pontosság, jó szervezőkészség,
  • számítógépes felhasználói szintű ismeretek (Word, Excel). Ajánlatunk –
  • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony,
  • pontos, kiszámítható bérfizetési morál,
  • cégautó, laptop, mobiltelefon,
  • stabil, megbízható cégcsoporti háttér,
  • szakmai fejlődési-, és előrelépési lehetőség,
  • családias hangulat, összetartó csapat,
  • hosszú távú munkalehetőség,

Munkavégzés helye: Projektfüggő.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy kérjük önéletrajzát az iroda[kukac]varbau.hu e-mail címre szíveskedjen elküldeni részünkre.